Перемога російських футболістів на товариському матчі в Цюріху

Вчора ввечері, на цюріхському стадіоні Letzigrund, проходив товариський матч між футболістами збірної Росії і збірної Італії. Задовго до гри, поліція перекрила вулиці ведуть до Letzigrund, на всіх підходах до стадіону, стояли посилені поліцейські патрулі з собаками, що не характерно для Швейцарії, в звичайні дні, представників влади практично непомітно на вулицях міста. Але міська влада, знаючи круту вдачу «італійських тіфоззі» добре підготувалися до гри. Вболівальники в майках і спортивних светрах, з символікою Італії приїжджали до стадіону цілими автобусами. І хоча ми прекрасно розуміли, що наших уболівальників (порівняно з уболівальниками збірної Італії) буде не так багато, в натовпі то тут, то там, мелькали групи людей з російськими прапорами і шарфами з символікою російської збірної. Заповзятливі югослави, розгорнули мобільні лотки з торгівлі сувенірами з російською символікою. Уболівальники італійської збірної йшли на матч з хорошим, піднесеним настроєм, сперечаючись на ходу, з яким рахунком їхня улюблена команда розгромить сьогодні противника. Ніхто не припускав, що вже з перших хвилин, російські футболісти почнуть атакувати і практично весь матч, ні на одну хвилину, не дадуть розслабитися гравцям італійської збірної. На сьомій хвилині гри, італійський футболіст Андреа Пірло, зробив відмінний пас Маріо Балотеллі, але йому не пощастило, і м’яч потрапив у воротаря В’ячеслава Малафєєва, а від нього полетів вище перекладини воріт. На двадцять дев’ятій хвилині матчу, Костянтин Зирянов упустив важливий гольовий момент, пославши м’яч вище воріт. Гол у ворота противника був забитий на шістдесят сьомій хвилині і в перший момент, уболівальники навіть не встигли збагнути — що сталося? Як м’яч, який опинився в Олександра Кержакова раптом опинився в воротах їхньої збірної? Тільки коли на всіх електронних табло висвітилося «Росія — Італія» рахунок 1-0, гол забив Олександр Кержаков, багатотисячний стадіон заревів від образи як поранений звір. А по рядах стадіону вже лунало багатоголосе — «Росія вперед!» Вболівальники Росії, які приїхали підтримати свою національну збірну зі всіх кантонів Швейцарії, дружно скандували спортивні речівки і імена улюблених футболістів. Через десять хвилин стадіон знову охнув від здивування — Роман Широков забив красивий гол у ворота італійців. Я не можу описати рев стадіону, яким зустріли другий гол італійські вболівальники. Адже вони були впевнені, що обіграти російську збірну в цьому матчі суща дрібниця. Поруч зі мною знімав телерепортаж швейцарський телеканал, ще до матчу я чула суперечку між телерепортером і оператором, з яким рахунком італійці обіграють в цьому матчі росіян. Телеведучий назвав цифру шість-нуль (природно на користь італійців), оператор був впевнений що у воротах росіян буде забито не менше семи м’ячів. Після першого забитого гола, я повернулася до них і запросила відзначити перший «російський гол» в ложі для журналістів. Після другого м’яча я запропонувала розпити пляшку шампанського прямо на поле, щоб їм надовго запам’яталося як росіяни грають у футбол. Після третього м’яча, який опинився в сітці воріт італійської збірної, лихо сперечалися лише годину тому телевізійники, зовсім поникли, і не чекаючи мого запрошення відзначити перемогу росіян, заздалегідь негативно замотали головою. Третій гол, остаточно поховав надії італійських уболівальників піти з матчу з хорошим настроєм забив Роман Широков. І багато італійських вболівальники, не чекаючи поки пролунає фінальний свисток арбітра, спішно покидали стадіон. Прес-служба збірної Росії заздалегідь попередила всіх журналістів, що футболісти залишать стадіон відразу після гри, не беручи участь в прес-конференції. Цюріхський аеропорт рано закриває повітряні коридори, і тому збірна Росії зануривши сумки з формою у величезний автобус, висунулася в бік аеропорту, де їх вже чекав борт літака. А «віддуватися» і відповідати на незручні запитання журналістів, які зібралися в «прес-центрі» стадіону Letzigrund довелося тренеру збірної Італії Чезаре Пранделлі і чиновникам високоякіс рангу з міністерства спорту Італії, які приїхали на матч численної делегацією. До початку прес-конференції в залі для журналістів повисла напружена тиша, зазвичай в цьому приміщенні стоїть гул від розмов спортивних коментаторів і обговорень моментів гри. Всі чекали що скаже на виправдання своїх підопічних Чезаре Пранделлі. Тренер італійської збірної прокоментував матч і відповів на питання журналістів. З жалем констатувавши, що після другого гола у воротах збірної, команда втратила бойовий настрій і в грі настав переломний момент. Третій м’яч поставив хрест на бажанні італійських футболістів відігратися, тому що до фінального свистка арбітра, залишалося зовсім мало часу. Я б хотіла додати кілька слів до того, що сказав тренер італійської збірної. Насправді, у вчорашній грі було багато гострих гольових моментів, і рахунок м’ячів у воротах італійської збірної міг бути набагато більше трьох. Я спостерігала гру не з трибуни стадіону, а безпосередньо з поля, і мені здалося що суддівство арбітрів, було м’яко скажемо, далеко від ідеалу. Кілька разів асистенти арбітра допускали серйозні промахи, але думаю про це судити комітету ФІФА. Я також як і всі, хто прийшов вчора на стадіон Letzigrund перебувала в радісній ейфорії від того, що наша збірна виграла! І від імені всіх уболівальників інтернет-порталу «Вся Швейцарія на долоні» я хочу побажати збірної Росії нових перемог на Чемпіонаті Європи з футболу, і перша гра належить нашій команді вже восьмого червня. На груповому етапі Чемпіонату Європи 2012, наша команда зіграє зі збірною Чехії (матч пройде 8 червня), збірної Польщі (матч пройде 12 червня) і збірною командою Греції (матч призначено на 16 червня).

www.skycheck.ru/авиабилеты/анталья-хавалимани-ayt — адрес страницы на котором можно быстро и без проблем забронировать авиабилеты в Анталья Хавалимани.